X

Zapraszamy do współpracy

 

Przenieś razem z nami klientów do czasów, w których Zakopane było stolicą rzemiosła
najwyższej klasy, a produkowane tutaj upominki słynęły ze swojej jakości
i unikatowości nie tylko w Polsce, ale i na świecie.

Sam wybierz kierunek współpracy jaki chciałbyś podjąć.
"Góralskie Praliny", biżuteria, lampy ... to tylko część naszych możliwości.

Cenimy profesionalne podejście i jesteśmy nastwieni na długotrwałą korelację partnerską.

Jeżeli chciałbyś podjąć z nami współpracę zapraszamy do kontaktu.
korzystając z formularza kontaktowego.

Zapraszamy do współpracy Skontaktuj się z nami biuro@ksiestwogoralskie.pl
Home O nas Oferta Kontakt
Powrót do strony głównej
GóralskiePraliny Biżuteria Lampy
Rodzaje Biżuterii

Pierścionek to najlepszy pomysł na to, by wyrazić swoje uczucia. Szczególnie, gdy ma wszystko, co kobiety kochają najbardziej: unikatowy kształt i najbardziej pożądany ze szlachetnych kamieni - diament.

Pierścionki Mountain Diamond produkujemy z najwyższej jakości kruszców: złota różowego i białego oraz srebra. Dzięki współpracy z czołowymi firmami biżuteryjnymi na świecie, takimi jak Swarovski, możemy zaproponować klientom kamienie w pełnej palecie kolorystycznej i zaspokoić najbardziej wymagające gusta. 

Nic tak nie zdobi pięknej kobiety, jak luksusowy naszyjnik: dodaje pewności siebie i sprawia, że nawet klasyczna kreacja wygląda zjawiskowo.

Naszyjniki Mountain Diamond wykonane są z najwyższej jakości kruszców, takich jak złoto i srebro, i ozdobione najszlachetniejszymi kamieniami: kryształami Swarovskiego oraz diamentami. Tym, co wyróżnia je wśród biżuterii innych marek jest niespotykany kształt, inspirowany kulturą Zakopanego.

Eleganckie kolczyki powinny się znaleźć w szufladzie każdej kobiety. Te niewielkie i delikatne są niczym kropka nad „i” każdej dziennej stylizacji. Te efektowne sprawią, że będziesz błyszczeć podczas wytwornych przyjęć i kolacji.

Kolczyki marki Mountain Diamond to najpiękniejsza pamiątka, jaką możesz przywieźć sobie lub bliskiej osobie z Zakopanego. Połączyliśmy w nich unikatowy na skalę światową kształt, inspirowany lokalną tradycją, najszlachetniejsze kruszce i najpiękniejsze kamienie. Dzięki współpracy z marką Swarovski ozdobimy je kryształem w Twoim ulubionym kolorze.