X

Zapraszamy do współpracy

 

Przenieś razem z nami klientów do czasów, w których Zakopane było stolicą rzemiosła
najwyższej klasy, a produkowane tutaj upominki słynęły ze swojej jakości
i unikatowości nie tylko w Polsce, ale i na świecie.

Sam wybierz kierunek współpracy jaki chciałbyś podjąć.
"Góralskie Praliny", biżuteria, lampy ... to tylko część naszych możliwości.

Cenimy profesionalne podejście i jesteśmy nastwieni na długotrwałą korelację partnerską.

Jeżeli chciałbyś podjąć z nami współpracę zapraszamy do kontaktu.
korzystając z formularza kontaktowego.

Pl En De Fr
Zapraszamy do współpracy Skontaktuj się z nami biuro@ksiestwogoralskie.pl
Home O nas Oferta Blog Kontakt
Pl En De Fr
Powrót do strony głównej
GóralskiePraliny Biżuteria Lampy
Rodzaje Biżuterii Zapraszamy do sklepu

Pierścionek to najlepszy pomysł na to, by wyrazić swoje uczucia. Szczególnie, gdy ma wszystko, co kobiety kochają najbardziej: unikatowy kształt i najbardziej pożądany ze szlachetnych kamieni - diament.

Pierścionki Mountain Diamond produkujemy z najwyższej jakości kruszców: złota różowego i białego oraz srebra. Dzięki współpracy z czołowymi firmami biżuteryjnymi na świecie, takimi jak Swarovski, możemy zaproponować klientom kamienie w pełnej palecie kolorystycznej i zaspokoić najbardziej wymagające gusta. 

Nic tak nie zdobi pięknej kobiety, jak luksusowy naszyjnik: dodaje pewności siebie i sprawia, że nawet klasyczna kreacja wygląda zjawiskowo.

Naszyjniki Mountain Diamond wykonane są z najwyższej jakości kruszców, takich jak złoto i srebro, i ozdobione najszlachetniejszymi kamieniami: kryształami Swarovskiego oraz diamentami. Tym, co wyróżnia je wśród biżuterii innych marek jest niespotykany kształt, inspirowany kulturą Zakopanego.

Eleganckie kolczyki powinny się znaleźć w szufladzie każdej kobiety. Te niewielkie i delikatne są niczym kropka nad „i” każdej dziennej stylizacji. Te efektowne sprawią, że będziesz błyszczeć podczas wytwornych przyjęć i kolacji.

Kolczyki marki Mountain Diamond to najpiękniejsza pamiątka, jaką możesz przywieźć sobie lub bliskiej osobie z Zakopanego. Połączyliśmy w nich unikatowy na skalę światową kształt, inspirowany lokalną tradycją, najszlachetniejsze kruszce i najpiękniejsze kamienie. Dzięki współpracy z marką Swarovski ozdobimy je kryształem w Twoim ulubionym kolorze.